Zostań naszym
Modelem/Modelką

NIEZBĘDNE INFORMACJE DLA MODELEK UCZESTNICZĄCYCH
W SZKOLENIACH DLA LEKARZY

PRZED SZKOLENIEM

Informacja dla Modela/Modelki – Kwalifikacja do udziału w szkoleniu

Każdy Model/Modelka biorąca udział w konkretnym szkoleniu dla lekarzy, może skorzystać z zabiegu w promocyjnej cenie. Warunkiem kwalifikacji jest spełnienie kryteriów wymaganych do uczestnictwa (informacja przy każdym szkoleniu) oraz dobry stan zdrowia. Informację o szacunkowych** cenach promocyjnych otrzyma mailem, po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego (link do formularza zgłoszeniowego). 

** cena szacunkowa ulega zmianie w zależności od ilości zużytych preparatów podczas zabiegu na określonym modelu/modelce

‘*informacja o szacunkowych kosztach podawana jest wyłącznie modelowi/modelce zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu. 

‘* każdy model/ modelka otrzymuje zwrotnego maila z kwalifikacją na szkolenie

Szkolenia odbywają się wyłącznie na najwyższej jakości preparatach medycznych, wszystkie preparaty użyte do iniekcji posiadają badania kliniczne. Lekarz podczas szkolenie dobiera odpowiednią dawkę preparatu indywidualnie dla każdego modela/modelki tak aby osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny. Takie podejście do pacjenta powoduje, że efekt zabiegu utrzymuje się dłużej, co przekłada się na zadowolenie pacjenta. 

PODCZAS SZKOLENIA 

Konsultacja przed zabiegiem 

Miejscem szkoleń dla lekarzy jest siedziba Prime Clinic. Model/ modelka biorąca udział w szkoleniu przybywa do kliniki na określoną godzinę. Przed zabiegiem lekarze biorący udział w szkoleniu przeprowadzają konsultację, która ma na celu:

– Analizę stanu zdrowia modela/modelki w tym celu model/modelka wypełnia stosowną ankietę

– Analizę stanu skóry

– Pytają o oczekiwania modelki/modela w kontekście wykonania zabiegu

– Lekarze szczegółowo wyjaśniają modelowi/ modelce na czym będzie polegał zabieg oraz określają ilość preparatów jaka zostanie zużyta podczas zabiegu. Planują terapię

– Model/Modelka zostają poinformowani precyzyjnie o kosztach zabiegu

Po konsultacji z zespołem medycznym model/modelka podejmuje decyzję, czy chce wykonać zabieg, podpisuje zgodę na wykonanie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej

BEZPIECZEŃSTWO

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonego lekarza chirurga, specjalistę z zakresu medycyny estetycznej, który nadzoruje prawidłowy przebieg zabiegu. Uczestnikami szkoleń są wyłącznie lekarze mający czynne prawo wykonywania zawodu. Lekarz na co dzień prowadzi swoją indywidualną praktykę lekarską, zawsze istnieje możliwość odbycia powtórnej konsultacji, gdy model/modelka zgłaszają swoje wątpliwości po wykonaniu procedury medycznej.

DOKUMENTACJA 

Każdy model/ modelka podczas szkolenia ma zakładaną dokumentację medyczną. W której oprócz opisu zabiegu zawarta jest informacja na temat wykorzystanego preparatu, numeru serii, daty przydatności produktu oraz imię i nazwisko lekarza wykonującego zabieg. Na wniosek modela/ modelki dokumentacja medyczna może zostać wydana po uprzednim pisemnym wniosku o wydanie dokumentacji medycznej zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem na terenie RP

CZAS TRWANIA SZKOLENIA 

Model/ Modelka proszony jest o przybycie na szkolenie na określoną godzinę. Bardzo Szanujemy czas wszystkich uczestników szkolenia, jednak zastrzegamy prawo do możliwych opóźnień wynikających z trwania poszczególnego zabiegu na modelu/modelce. Dziękujemy za wyrozumiałość tym samym prosimy o zarezerwowanie sobie większej ilości czasu niż wynikałoby to z jednej wizyty lekarskiej. Zastrzegamy prawo, że w przypadkach specjalnych modelowi/modelce może nie zostać wykonany zabieg. 

PŁATNOŚCI 

Płatność za zabieg model/ Modelka mogą uiścić za pomocą:

– gotówki 

– karty płatniczej. 

Po dokonaniu każdej płatności Model/ Modelka otrzymują paragon fiskalny. 

**W przypadku niektórych zabiegów Model/ Modelka (po ówczesnej kwalifikacji do zabiegu), może zostać poproszony o przedpłatę na konto Prime Clinic Sp. z o.o.o. 

Formularz rejestracyjny dla modela

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

tel.: 828 94 88

emial: info@baaa.pl